Relacja z Cropp Wake Cup Wrocław

Relacja z Cropp Wake Cup Wrocław

 

Zapowiadaliśmy roszadę na podium i tak też się stało! Dwa duże powroty po kontuzjach: Mateusz Gaworski, który pływa już w dwóch ortezach oraz Dawid Balas. Niespodzianka nastąpiła też w NIXON BEST OF KICKER – wygrał Piotr Pawelczyk ze Szczecina, który dwa razy odpłynął potężną TS FS 900.


W finałach jak zwykle było gorąco. Mateusz „Warzywo” Wawrzyniak z Poznania zaprezentował 900 z kickera oraz swój unikatowy styl na sliderze. Pokazał switch blind judge’a, back to blinda i fronta do blinda. Wywrócił się jednak na backmobe. Dawid Balas z Lublina imponował swoim „signature move” – 902010. Oprócz tego pokazał switch back to blind’a, tantrum z długo przytrzymanym nose grabem oraz ładną mieszankę na sliderze najeżdżając z wielu stron, w wielu kombinacjach. Gawor, skupiony, pojechał po zwycięstwo, prezentując tricki, których inny nie mieli w swoim repertuarze: podwójnego S-benda oraz ts backrolla. Oprócz tego wykonał back to blinda, switch front to fakie oraz tantrum do blinda i crowmobe’a na kickerze.

Wśród kobiet wygrała Magda Kado z Margonina, choć po piętach deptała jej Natalia Grabowska z Warszawy. Natalia zaprezentowała pięknego S-benda. Wykonała też back rolla i 360 na kickerze. Spadła jednak w połowie ze slidera. Magda zaprezentowała skoki na obie nogi, backrolla, 360 z kickera oraz ładny przejazd na sliderze z nose pressem. Trzecia była Sandra Keller ze Szczecina, która choć dobrze poradziła sobie z krawędzi (frontroll, backroll), to na przeszkodach zrobiła jedynie 180 z kickera.
Wyniki Cropp Wake Cup Wrocław.

MĘŻCZYŹNI
1. Mateusz Gaworski (Szczecinek)
2. Dawid Balas (Lublin)
3. Mateusz Wawrzyniak (Poznań)

KOBIETY
1. Magda Kado (Margonin)
2. Natalia Grabowska (Warszawa)
2. Sandra Keller (Szczecin)

BEST TRICK
Piotr Pawelczyk - TS FS 900 (Szczecin)
Obadajcie dobry edit podsumowujący zawody Crop Wake Cup w Wakeparku Wroclaw wykonany przez Macieja Sulima.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z imprezy.

Komentarze

Dodaj komentarz