I Urodziny Wakestyle Magazynu

I Urodziny Wakestyle Magazynu

Witamy wszystkich

dokładnie rok temu odpaliliśmy portal WAKESTYLE.PL. Mamy nadzieję, że wiele z was znalazło na nim wiele pożytecznych informacji oraz obejrzało mega dobre filmy. Chcemy abyście wszyscy wiedzieli co dzieje się na świecie, a przede wszystkim w Polsce. Wakeboard, wakeskate, wakeski, wakesurf i oczywiśćie WAKESTYLE rozwija się w Polsce bardzo szybko. Staramy się wyprzedzać wszystko, także szykujemy zmiany i wiele niespodzianek w tym sezonie. Będziemy rozwijąć portal, pisać coraz to więcej artykułów, robić więcej produkcji filmowy oraz wspierać wszystkie projekty, zawody i ośrodki w Polsce. 

 

Urodzinowe życzenia:

Życzymy wam i sobie jak największej ilości dni spędzonych na wodzie, ucząc się nowych trików i czerpiąc ogromną przyjemność z pływania. shreeed !!!

Chcemy aby nasze cudowne sporty rozwijały się, a wśród ludzi uprawiających je było jak najmniej sporów, a jak najwięcej dobrej (czytaj: zajebistej) atmosfery.

Pragniemy aby w Polsce pojawili się riderzy/riderki, którzy zawalczą w imprezach światowych.

Życzymy wszystkim organizatorom aby nasze Polskie impezy, zawody były coraz większe i tak wypasione aby cały świat się o nich dowiedział i przyciągnął topowych riderów/riderki !!! A nasz WAKESTYLE Magazyn miał pełne ręce roboty !!!! 

 

Bardzo cenimy i dziękujemy za wasze nadsyłane materiały, relacje, zdjęcia i wszystkie sugestie. Tych, którzy chcieliby nadesłać materiały z imprezy, wyjazdów oraz filmy prosimy o kontakt pod mailem: wakestyle.pl@gmail.com  

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z Wakestle Magazynu "WAKESTYLE.PL".

Komentarze

Dodaj komentarz