Nowości na 2011 vol.1 LIQUID FORCE

Na pierwszy ogień LIQUID FORCE.
W najbliższych dniach będziecie mogli poczytać również o sprzęcie: Ronix, Byerly, Hyperlite i CWB.

Pro model najlepszego wakeboardera ubiegłego roku, Harley'a Clifforda jest stworzony do szybkości, ostrego krawędziowania i wysokich lotów. Liquid Force Harley wyposażony jest w rocker typu 3 stage, który zapewni wam kosmicznego popa, potrójny concave odpowiedzialny za miękkie lądowania i dobrą prędkość, dno z kanałami " Quad V"  gwarantujące świetne trzymanie oraz szybką i konkretną zmianę krawędzi. Rozmiary: 131, 135, 139 , 143.

LIQUID FORCE HARLEY
Harley Clifford PRO


W sezonie 2011 również Kevin Henshaw doczekał się własnego promodelu - hybrydowej deski DELUXE. Rdzeń z PVC z trzema stingersami sięgającymi od tipa do taila daje DELUXE'owi flex, który poradzi sobie zarówno za łódką jak i na railach.
Pro model Henshawa wyposażony jest również w Grind Base i krawędzie Liquid Rails co pomoże desce znieść wasze wybryki na railach i kickerach.
Rozmiary: 139 and 143.


LIQUID FORCE DELUXE
Kevin henshaw deluxeZupełnie nowa decha LF Rouge Grind przywraca jeden z klasycznych kształtów LF   z dodatkiem super wytrzymałej powierzchni Grind na dnie, co sprawia że to idealy wybór dla wielbicieli cable parków.
Rozmiary: 131, 135, 139 i 143.

LIQUID FORCE ROUGE GRIND
Liquid Force Rouge


Z kuloodpornym Grind base'em i kształtem dostosowanym do  specyfiki damskiej jazdy LF LUNA GRIND jest świetnym wyborem dla dziewczyn, które lubią poszaleć w wake parku.
Rozmiary:131, 135, 139 i 143.


LIQUID FORCE LUNA GRIND

Liquid Force 2011 Luna GRINDPo sukcesie Fish'a 5'3" , Liquid Force zdecydował dodać do linii dwa rozmiary : 5' i 5'6" . Wszystkie trzy deski mają pełniejszy ksztalt by zapewnić maksymalną wyporność oraz bardziej sprasowany  design by zwiększyć wytrzymałość.


Liquid Force Fish 5' i 5'6" wakesurfs.

 


Liquid Force Fish

 


 LIQUID FORCE Wakeboard BOOTS '11

Liquid Force zupenie zmienił i unowocześnił całą linię wiązań z jedenstką na końcu. W 2011 zostaną wprowadzone trzy rodzaje wnętrza wiązań : wkładki Contact, Control i Comfort , są zaprojektowane tak aby dopasować się do każdego stylu jazdy , od początkujących do prosów.
Wszystkie wiązania z serii PRO Watson, Shane, Soven, Harley, Melissa i Wing wyposażone są w system amortyzujący Air Ride AR6 , który minimalizuje skutki ostrych lądowań i rozprowadza  energię uderzenia  po całym wiązaniu. Pozostałe wiązania LF są wypozażone w system amortyzujący z pianką IP6.

MELISSA

 

SOVEN

SHANE


WATSON

VANTAGE OPEN TOE

VANTAGE CLOSED TOE

ULTRA

TRANSIT

WING

HARLEY

DOMAIN

INDEX

KIDS DOMAIN

PRIMA

PRIMA KIDS

PLUSH

Deski oraz wiązania LIQUID FORCE są dostępne w sklepie www.wakeshop.pl

Komentarze

Dodaj komentarz