Nowości na 2011 vol.2 RONIX

Pierwszy rzut oka na nowy sprzęt Ronixa - super mocne ATR promodele Danego Harfa, Parksa Bonifay'a i Chad'a Scharpe, nowy wakeboard Project Phoenix świeżo przyjętego do teamu Eric'a Ruck'a oraz dwa nowe wakesurfy i wakeskate'y.


2011 Ronix ATR ONE , IBEX & VIVA


  

 

Wakeboardy Dannego Harfa, Parksa Bonifay i Chada Sharpe czyli odpowiednio Ronix ONE , Ibex i Viva są wam oferowane w designie ATR - All Terrain Ride - super sztywne, super lekie i super wytrzymałe.


 Rdzenie wszystkich  trzech desek są wykonane w technologii  The Mod Pour . Rdzeń The Mod Pour jest zbudowany z  lekkiej i sztywnej mieszanki Carbonu,  dzięki której ma najlepszy stosunek wagi do wytrzymałości , spośród wszystkich typów rdzeni jakie Ronix kiedykolwiek testował.
Wakeboardy Ronix ATR stają się jeszcze bardziej wytrzymałe dzięki przyjaznemu jibberom, spiekanemu ślizgowi , nowym finom stworzonym specjalnie na przeszkody oraz Krypto Cable , który otacza profil deski powodując że krawędź jest jej najmocniejszą częścią

 

RONIX PHOENIX PROJECT WAKEBOARD


Kreacja nowego team ridera Ronixa Erik'a Ruck'a i Pat'a Panakos'a z The Wake Park Projects - Ronix Phoenix Project jest stworzony do ciśnięcia zarówno za motorówką jak i w cable parku.
Przesadnie ścięte dno, Krypto Cable na krawędzi i super wytrzymały spiekany ślizg  sprawia że Phoenix Project świetnie spisze się na railach i kickerach a rdzeń Mod Pour i cienki profil są zaprojektowane tak, by pomóc desce zgromadzić energię na wybuchowy i kontrolowany pop.
Rozmiary:137  i 142.


RONIX QARTER TIL MIDNIGHT WAKEBOARDTeam riderka Ronixa , Hayley Smith współpracowała z legendarnym trenerem wakeboardu Mike'iem Ferraro by stworzyć deskę o damskiej specyfice - Qarter Til Midnight. Uniwersalny kształt zadowoli każdy styl jazdy i różne poziomy umiejętności. Deska jest wykonana w technologii Smooth Flex i również posiada spiekany ślizg.
Rozmiary 134 i 138.RONIX DUKE LONGBOARD WAKESURF BOARDNajgrubszy i najbardziej wyporny wakesurf zaprojektowany dla czillałtowego spacerowania po desce w oldschoolowym stylu.
Rozmiar 6'1" będzie odpowiedni dla każdego ridera oraz posiada lekką , surfingową konstrukcję.

Poza Duke'iem kontynuowana jest seria Koal.RONIX ONE SKIMMER WAKESURF BOARDNowy wakesurf, zaprojektowany przez Dannego Harf'a One Skimmer wakesurf jest deską o cienkim, freestyle'owym profilu. Cieńszy o prawie pół cala od Ronix Koal , Skimmer jest stworzony do skate'owych tricków , oraz jest łatwiejszy do pływania na switchu ze wzlędu na wklęsłe finy.
Rozmiary: 4'44" i 4'10"RONIX ELECTRIC COLLECTIVE WAKESKATE


W 2011 Ronix wypuszcza dwa jedno-deckowe wakeskate'y jako uzupelnienie dwu poziomowego Ronix Zariel'a. Piankowy ELECTRIC COLLECTIVE jest lżejszy od Zariel'a , ale posiada podobny kształt i rocker. W pakiecie dostajemy spiekany ślizg , który bez trudu oprze się nadużywaniu deski na railach i w cable parku.
ROZMIARY :41 i 43


RONIX ROVE KARVER WAKESKATENowy Rove KARVER daje wam więcej powierzchni i najgłębsze finy jakie ronix kiedykolwiek stworzył. W rezultacie , stabilny, mocno skręcający wakeskate jest świetny dla początkujących lub riderów szukających bardziej "soul - style'u" niż kręcenia flipów.
ROZMIARY 40,42Komentarze

Dodaj komentarz