Steffen Vollert Signature Obstacle

 Nowa przeszkoda sygnowana przez Steffena Vollerta jest kombinacją Rainbow'a, C-Box'a i Wallridu !

 

Wypowiedź Steffen'a Vollert'a:
Pewnego dnia przyszedł do mnie Hannes Degenhardt i przekazał mi dobrą wiadomość, że będę miał własną przeszkodę zrobioną przez UNIT Parktech oraz sygnowaną moim imieniem i nazwiskiem, znajdzie się ona wśród takich słynnych nazwisk jak Pat Panakos, Kevin Henshaw i Nico von Lerchenfeld. Nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to takie trudne zaprojektować przeszkodę prostą, dobra do jeżdżenia oraz taką, której jeszcze nigdy nie zbudowano. Także zacząłem przelewać swoje pomysły na papier. Najbardziej szalone pomysły nie były drogą do perfekcyjnej przeszkody. Zaprojektowałem różnego rodzaju wariacje takich przeszkód jak: Rooftop, A-Fremes, Funbox, .... Miałem tak dużo pomysłów na tą przeszkodę w swojej głowie. Wszystko okazało się zbyt szalone i zbyt duże.
Wpadłem na pomysł i wraz z Stefan'em Jandke obraliśmy inny kierunek. Ten pomysł to zbudować przeszkodę, która jest niespotykana w cableparkach i nie da się jej zbudować z klasycznymi umiejętnościami budowlanymi i klasycznymi materiałami. Zdecydowaliśmy się na Rainbowrail. Zajęło nam sporo czasu aby znaleźć odpowiednie wymiary. Ścianka i półka z boku przeszkody miała dużo możliwości i było ciężko trafić w tą idealna aby przeszkoda stałą się prawdziwą zabawką
Nie mogę się już doczekać pierwszych slidów i posadzenia na niej pressów na granicy oraz znalezienia wszystkich możliwości.

Chciałbym podziękować ekipie UNIT za tą obłędną szansę i jestem szczęśliwy będąc częścią tego projektu. UNIT Parktech RULEZ!!!


SIZE 2000x240x160 cm


Komentarze

Dodaj komentarz