Wymiany patentowe między Liquid Force i Slingshot

Wymiany patentowe między Liquid Force i Slingshot

Innowacja i technologia napędzają rozwój i umożliwiają sportowcom przeniesienie sportu na kolejny wyższy poziom.

Slingshot Sports i Liquid Force są liderami na rynku jeśli chodzi o innowacje produktów i dzisiaj Slingshot zgodził się na licencjonowanie ostatniego patentu Liquid Force na wiązania, natomiast Liquid Force zaaprobował patent Slingshot’a na bar.

Jeff Logosz, prezes (CEO) firmy Slongshot Sports mówi ,,Jesteśmy zwolennikami technologii i innowacji. Wykorzystanie patentu wiązań Liquid Force daje naszym designerom wolność w budowaniu nowych produktów opartych na zatwierdzonej platformie, która będzie wzmacniać połączenie wiązań z deską. Na szczęście udało nam się dojść do porozumienia z Liquid Force i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy.”


Liquid Force udostępnił patent US numer 7,766,711 trzeciego sierpnia 2010 roku. Od tego czasu, Liquid Force starał się o współpracę ze wszystkimi markami, które wykorzystywały tą technologię. Slingshot dołączył do firmy Hyperlite, CWB i Naish, które zgodziły się na licencjonowanie tej technologii.
 
Slingshot Sports udostęnił patent US numer 7,581,701 o innowacji w kontroli technologii baru.

Tony Finn mówi ,,Nowy patent Slingshot’a umożliwi riderowi łatwiejszą regulację siły kite’a, nasi team riderzy i designerzy wykorzystują tą technologię do budowy barów.”

Tony dodaje ,,Jestem naprawdę zadowolony z tego, że możemy współpracować ze Slingshot’em. Oni są bardzo innowacyjną firmą, a my mieliśmy możliwość opracowania systemu, który przyniesie wiele korzyści wszystkim wakeboarderom i kiteboarderom.”

,,Idziemy z naszym sportem do przodu” dodaje Logosz. “ Innowacje napędzają rozwój. Riderzy Liquid Force’a i Slingshota będą czerpać korzyści z rzetelnej i solidnej współpracy tych dwóch firm.”

Komentarze

Dodaj komentarz