Galeria DUP Pro Wake Tour 2013 Wakepark Kraków

Galeria DUP Pro Wake Tour 2013 Wakepark Kraków

Pod koniec sezonu wakeboardowego w Polsce odbył się DUP Pro Wake Tour, a dokładniej dzięki dystrybutorowi DUP Wake Polska zawitało do nas trzech miedzynarodowych riderów Double Up Wakeboards. Dzięki podjętej współpracy nasz portal wakestyle.pl miał przyjemność towarzyszyć w tym grubym wydarzeniu, wykonać foto relację i wspólnie z riderami: Scotty Broome, Antoni Van Der Wekken i Jonty Green uczestniczyć w sesykjach pokazowych, prezentacjach sprzętu, szkoleniach i testach sprzętu Dobule Up Wakeboards na rok 2014.

Krótko o riderach Double Up Wakeboards

  • Scotty Broome – utalentowany Australijczyk, który ze swoją deską Manual SB czyni cuda od 1996 roku. Jeśli połączymy to ze świetnym poczuciem humoru i wiecznym optymizmem otrzymujemy idealnego ridera na każde warunki. Trzeba dodać, że Scotty zawsze służy pomocą i dobrą radą. Jest w światowej czołówce freestyle’a.
  • Antoni Van Der Wekken – pochodzący z Holandii amator, który w krótkim czasie stał się zawodowcem. Chociaż Antoni jest bardzo młody nie boi się podjąć żadnego wyzwania. Jego deska Blanc dużo już przeszła.
  • Jonty Green – na desce od 1999 roku. Ten Brytyjczyk potrafi wywołać emocje podczas robienia tricków na swoim DUP’ie. Od razu widać, że Jonty żyje po to, aby pływać na desce. Dzięki swojej determinacji jest jednym z najlepszych riderów w Europie.

 

I tak o to 20 września ekipa odwiedzi Wakepark Kraków , zapraszamy na pierwszą porcję zdjęć z DUP Pro Wake Tour !!!

 

Enjoy :)

Komentarze

Dodaj komentarz